SVATBA V PENZIONU A RESTAURACI PATRON

Čeká vás váš velký den a chcete, aby všechno bylo jednoduše perfektní? Láká vás hostina v našem penzionu a rádi byste, abychom vám s přípravou svatby pomohli? Doporučíme vám hned několik osob, jejichž práce vám může být ve vašem dni přínosem.

Slavnostní hostina v restauraci

Rádi byste uspořádali hostinu na klidném místě kousek od města, a přesto v přírodě? V tom případě vsaďte na naši restauraci. Na konkrétním menu se domluvíme předem. Sami tak ochutnáte, co vás čeká a budete se moct jednoduše rozhodnout, zda je to to pravé pro vaše hosty.

Za pronájem restaurace nic neplatíte a celá restaurace je uzavřena pouze pro vás!

Ubytování svatebčanů i novomanželů

V našem penzionu máme dostatečně velkou kapacitu, která je schopná pojmout až 22 svatebčanů. Pokud tedy po vydařené večeři nechcete odjíždět domů, můžete se v našem penzionu ubytovat. Stejně tak jsme schopni připravit speciální pokoj pro novomanžele s patřičnou slavnostní výzdobou.

TIP: Novomanželské apartmá s terasou mají novomanželé zdarma!

Květiny a dekorace

Bez květinové výzdoby a dekorace by to nemohla být pořádná svatba. Doporučíme vám tvůrce květin, svatebních myrt i nejrůznější druhů dekorací.

Obřady na místě

Pomůžeme vám i se zařízením samotného obřadu přímo na místě v penzionu a restauraci patron. Doufáme, že vám pomůžeme s vaším památečním dnem.

Fotograf a kameraman

Vzpomínky jsou důležité a ve svatební den to platí dvojnásob. Nechte si od nás doporučit profesionálního fotografa i kameramana, kteří zdokumentují celý váš den. Emotivní fotky vás dojmou i po letech.

Hudební doprovod

Na svatbách se jí, tančí a je veselo. Rádi byste se pyšnili živou hudbou, která dá do pohybu každého přítomného. Nechte si od nás doporučit živou kapelu nebo DJ pro večerní afterparty. Stačí nám říct, jakou máte představu.