Při platbě ubytování v hotovosti sleva 5 %

SVATBA V PENZIONU A RESTAURACI PATRON

Čeká vás váš velký den a chcete, aby všechno bylo jednoduše perfektní? Láká vás hostina v našem penzionu a rádi byste, abychom vám s přípravou svatby pomohli? Doporučíme vám hned několik osob, jejichž práce vám může být ve vašem dni přínosem.

Slavnostní hostina v restauraci

Rádi byste uspořádali hostinu na klidném místě kousek od města, a přesto v přírodě? V tom případě vsaďte na naši restauraci. Na konkrétním menu se domluvíme předem. Sami tak ochutnáte, co vás čeká a budete se moct jednoduše rozhodnout, zda je to to pravé pro vaše hosty.

Ubytování svatebčanů i novomanželů

V našem penzionu máme dostatečně velkou kapacitu, která je schopná pojmout až 22 svatebčanů. Pokud tedy po vydařené večeři nechcete odjíždět domů, můžete se v našem penzionu ubytovat. Stejně tak jsme schopni připravit speciální pokoj pro novomanžele s patřičnou slavnostní výzdobou.

Květiny a dekorace

Bez květinové výzdoby a dekorace by to nemohla být pořádná svatba. Doporučíme vám tvůrce květin, svatebních myrt i nejrůznější druhů dekorací.

Obřady na místě

Pomůžeme vám i se zařízením samotného obřadu přímo na místě v penzionu a restauraci patron. Doufáme, že vám pomůžeme s vaším památečním dnem.

Fotograf a kameraman

Vzpomínky jsou důležité a ve svatební den to platí dvojnásob. Nechte si od nás doporučit profesionálního fotografa i kameramana, kteří zdokumentují celý váš den. Emotivní fotky vás dojmou i po letech.

Hudební doprovod

Na svatbách se jí, tančí a je veselo. Rádi byste se pyšnili živou hudbou, která dá do pohybu každého přítomného. Nechte si od nás doporučit živou kapelu nebo DJ pro večerní afterparty. Stačí nám říct, jakou máte představu.

Dále pro vás dokážeme zajistit

Animátorka pro děti

Kouzelník pro děti i dospělé

Stand-up comedy

Mobilní casino

Degustace doutníků, rumů, ginů, whiskey, tequilly, koňaků, pálenek, čokoládových pralinek, zmrzliny, vína

Sushi bar

Barmanská show

Karikaturista

Kouzelník mikromagie

Projížďka na konících/ponících

Chcete si u nás zavčas domluvit svatbu? Kontaktujte nás.

CO o nás řekli naši hosté

Petr Polešák

Patron nám byl doporučen na základě našich požadavků ohledně svatby – počet lidí, prostředí, jídlo a vstřícnost personálu..
Od první návštěvy nám bylo jasné, že je to opravdu ideální místo. Paní provozní velmi ochotná, nic nebylo problém, postupné úpravy a změny bez jakéhokoliv záseku.

Samotný průběh svatby absolutně bezkonkurenční – obsluha milá, vše se stíhalo, nic nebylo problém zařídit, doplnit a to vše s úsměvem, jídlo výborné, všeho dostatek. Chtěli jsme, aby tento den byl „párty“ i pro nás, novomanžele a on opravdu byl. Nic nebylo třeba již řešit, Patron se o všechno postaral!
Ještě jedno veliké DÍKY celému týmu pracovníků, který učinil náš den nezapomenutelným zážitkem pro nás i naše přátelé, od kterých se nám zpětně také dostalo velikých pochval – ty patří Vám ?

Rádi se budeme vracet.

Klára Březová

Chci moc poděkovat kolektivu v restauraci&penzionu Patron.

Vybrali jsme si toto místo pro naši svatbu a byla to ta nejlepší volba. V restauraci najdete příjemný kolektiv, který se snaží ve všech směrech splnit Vaše přání a očekávání.

Kuchyně je naprosto bezchybná, všichni svatebčané si nemohli vynachválit svatební hostinu a ani my s manželem jsme lepší svíčkovou než na naší svatbě nikdy nejedli ♡.

Na Patronu jsme využili i ubytování, vše bylo čisté, voňavé a dotažené do posledního detailu.

Mnohokrát tímto kolektivu Patron děkujeme, moc jsme si náš den u Vás užili.

Novomanželé Novákovi ♡

Šárka Šimková

Uprostřed ledna jsme zde strávili s přítelem (teď už manželem 🙂 ),našimi rodinami a přáteli krásný a pohodový víkend.
Tento víkend byl pro nás vyjímečný – řekli jsme si své ANO. 🙂 . Náš nezapomenutelný den jsme se všemi, kteří jsou nám blízcí oslavili právě zde. Byl to nezapomenutelný zážitek a naprosto bezchybně, zorganizovaná svatební hostina. Vše bylo, dle našich představ. Penzion na kraji Brna – klid, soukromí, pro slavnostní příležitosti jak stvořený.

Ubytování – jednoduché, hezké a ČÍSTÉ! Kuchyně – stručný JL, kde si každý vybere, jídlo velmi chutné. Personál – usměvavý, ochotný, zkrátka palec nahoru! 🙂

Tímto bych chtěla poděkovat velmi milé, vstřícné a ochotné slečně provozní, která splnila každé naše přání a celému personálu, který se tak perfektně staral o naše pohodlí a dodal nám veškerý comfort.

Těšíme se na další příkležitost. kdy opět penzion Patron navštívíme. :o)

Šárka Bazalová

V penzionu Patron jsme měli svatební hostinu a byla to skvělá volba. Dobré jídlo, krásné a příjemné prostředí, perfektní obsluha, která se po celou dobu naší svatby starala, aby nám nic nechybělo. Od začátku do konce skvělá komunikace a férová domluva. Paní provozní ví, co dělá, je milá, ochotná, se vším poradí. Můžeme doporučit všemi deseti.

Petra Zárubová

Nádherná restaurace s penzionem měli jsme zde svatbu. Skvělé jídlo, krásné pokoje, hezké prostředí a moc milá obsluha. Všichni jsme byli velmi spokojení.

Máte zájem u nás uspořádat Svatbu? Napište nám.

Kde nás najdete

Penzion a restaurace Patron se nachází na adrese Kociánka 73/25c, Brno.