Při platbě ubytování v hotovosti sleva 5 %

O nás

Seznamte se blíže s naším Penzionem a restaurací Patron. Kde nás najdete, jaké je u nás ubytování a na co se můžete těšit v naší restauraci?

Kde nás najdete?

Náš penzion je situovaný do klidné brněnské části Královo Pole. Tato lokalita patří mezi velmi vyhledávána místa a turisté oceňují především zdejší turistické trasy a množství lesů. Vyrazit můžete na klidnou procházku, při které v sezóně s největší pravděpodobností nasbíráte plný košík hub. A pokud se vám zachce, do samotného centra jihomoravské metropole je to jen kousek.

Perfektní česká kuchyně

Součástí našeho komplexu je i restaurace Patron, která se specializuje převážně na českou kuchyni v moderním podání. Naservírujeme vám také zvěřinové speciality, které potěší vaše chutě i smysly …

Ubytování v blízkosti přírody

Náš penzion má celkem 22 lůžek rozdělených do různých typů pokojů. Těšit se můžete na čisté a útulné pokoje s výhledem na okolní přírodu. Rádi ubytujeme jak jednotlivce, tak i rodiny s malými dětmi.

Pokud by vám kapacita ubytování nestačila, máme možnost spolupráce s vedlejším ubytování, které má kapacitu přibližně 20 lůžek.

Svatby, večírky a oslavy

svatební hostinu, firemní večírek nebo třeba narozeninovou oslavu. S celkovou organizací si totiž hravě poradíme a výsledkem bude zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Aktivity v okolí

ROZHLEDNA OSTRÁ HORKA

Z našeho penzionu se můžete vydat na procházku na rozhlednu Ostrá Horka. Trasa procházky na rozhlednu měří přibližně 1,5 km. Při dobré viditelnosti přitom můžete obdivovat pohled na Brno, Pálavu, Babí lom, Moravský kras a také Drahanskou a Českomoravskou vrchovinu. Na vyhlídku je třeba zdolat 90 schodů.

Na rozhlednu se dostanete pěšky přibližně za 20 minut.

Ranch M Brno

Jen 300 metrů od Penzionu a restaurace Patron se nachází krásný ranč. Užijte si pohled na místní okolí z koňského hřbetu a nechte se unášet krásnou přírodou. Nebo můžete přijít s dětmi a koně pouze z povzdálí obdivovat. Je to na vás.

Na ranč se dostanete pěšky přibližně za 3 minuty.

Broková střelnice a lukostřelba

Hned 100 metrů od našeho penzionu se nachází broková střelnice. Vyzkoušejte si střílení z brokovnice nebo luku. Ochotný personál vám jistě pomůže najít tu správnou techniku, abyste si tento mužný sport perfektně osvojili.

Na střelnici se dostanete pěšky přibližně za minutu.

Vila Tugendhat v Brně

Pokud vás láká vyrazit za architekturou, jistě byste neměli zapomenout na brněnskou vilu Tugendhat. Ta je postavena ve funkcionalistickém stylu. Prohlédnout si ji můžete na některém z nabízených okruhů. Doporučujeme si však prohlídku kvůli velkému zájmu raději rezervovat.

K vile Tugendhat se dostanete autem přibližně za 10 minut.

Koupaliště Královo Pole

Obzvláště v letních měsících přijde osvěžení vhod. Navštívit tak můžete například Koupaliště Královo Pole. V létě si užijete osvěžujících bazénů, v zimních měsících poté například můžete zavítat do sauny a oddávat se relaxaci celého těla.

Na koupaliště autem za 4 minuty nebo za 30 minut pěšky.

Dominanta Brna Hrad Špilberk

Nad Brnem se tyčí hrad Špilberk, který představuje jeho dominantu. Vydejte se na něj i vy a užijte si prohlídku i s průvodcem. Navíc se zde často konají i nejrůznější kulturní akce – koncerty, divadelní představení nebo třeba romantické letní kino.

Ke Špilberku se dopravíte jednoduše autem přibližně za 15 minut.

Chci zde vše zažít

U nás v penzionu a restauraci Patron se nikdy nebudete nudit!