Restaurace

Součástí našeho penzionu je i moderně zařízená kuchyně. Specializujeme se především na českou kuchyni v jejím neotřelém podání. Vaříme z čerstvých surovin, s láskou a nápadem. A zavítat k nám můžete i na nejrůznější zvěřinové speciality.

Restaurace se zahrádkou

Do vnitřní části naší restaurace se vejde 60 osob. Další hosté mohou využít našeho salonku s kapacitou 30 míst. V teplém počasí si můžete jídlo vychutnat na terase s výhledem. Na terase máme celkem 50 míst a pod terasou hned dalších 30. Nechybí ani předzahrádka pro 30 osob. Celkem je tedy možné v restauraci pojmout až 210 osob, což plně vystačí i na větší a honosnou svatební hostinu!

Rauty na firemní večírky

Sháníte drobné občerstvení nebo chcete rovnou s kolegy uspořádat firemní oběd? Dejte nám o vaší představě vědět předem a společně vymyslíme chutné menu pro váš firemní večírek.

Rauty na svatbu

Plánujete v našem areálu uspořádat svatební hostinu? Stačí, když nám řeknete vaši představu o svatebním menu a společně doladíme veškeré detaily. Uvaříme vám zkrátka to, na co budete mít chuť.

Řízkobranní

24.7. – 26.7. 2020

Retro víkend

29. 5. – 31. 5. 2020

Zabijačkové hody

21. 2. – 23. 2. 2020

Pravidelné víkendové akce

Každý poslední víkend v měsíci pro vás připravujeme speciální akce. Vždy se můžete těšit na zajímavou a tématickou nabídku kvalitní domácí české kuchyně.