Restaurace

Součástí našeho penzionu je i moderně zařízená kuchyně. Specializujeme se především na českou kuchyni v jejím neotřelém podání. Vaříme z čerstvých surovin, s láskou a nápadem. A zavítat k nám můžete i na nejrůznější zvěřinové speciality.

Restaurace se zahrádkou

Do vnitřní části naší restaurace se vejde 60 osob. Další hosté mohou využít našeho salonku s kapacitou 30 míst. V teplém počasí si můžete jídlo vychutnat na terase s výhledem. Na terase máme celkem 50 míst a pod terasou hned dalších 30. Nechybí ani předzahrádka pro 30 osob. Celkem je tedy možné v restauraci pojmout až 210 osob, což plně vystačí i na větší a honosnou svatební hostinu!

Rauty na firemní večírky

Sháníte drobné občerstvení nebo chcete rovnou s kolegy uspořádat firemní oběd? Dejte nám o vaší představě vědět předem a společně vymyslíme chutné menu pro váš firemní večírek.

Rauty na svatbu

Plánujete v našem areálu uspořádat svatební hostinu? Stačí, když nám řeknete vaši představu o svatebním menu a společně doladíme veškeré detaily. Uvaříme vám zkrátka to, na co budete mít chuť.

Zvěřinové hody

30. 10. až 1. 11. 2020

Svatomartinské menu

11. 11. až 15. 11. 2020

Burgerový víkend

21. 8. – 23. 8. 2020

Pravidelné víkendové akce

Každý poslední víkend v měsíci pro vás připravujeme speciální akce. Vždy se můžete těšit na zajímavou a tématickou nabídku kvalitní domácí české kuchyně.

CO o nás řekli naši hosté

Vlaďka Dvořáková

Dobrý den, moc děkujeme za úžasnou degustaci. Včera jsme si s manželem dávali ZIMNÍ DEGUSTAČNÍ MENU a bylo vynikající. I slečna, co nás obsluhovala byla velmi milá, příjemná a ochotná. Určitě to nebyla naše poslední návštěva. Všem moc doporučuji. 😊😋👌

Marco Sunnyman

Nejlepší zvěřina v Brně! Top !!!

Jiří Vodička

Nádhera. Klid a pohoda.