Při platbě ubytování v hotovosti sleva 5 %

Restaurace

Součástí našeho penzionu je i moderně zařízená kuchyně. Specializujeme se především na českou kuchyni v jejím neotřelém podání. Vaříme z čerstvých surovin, s láskou a nápadem. A zavítat k nám můžete i na nejrůznější zvěřinové speciality.

Restaurace se zahrádkou

Do vnitřní části naší restaurace se vejde 60 osob. Další hosté mohou využít našeho salonku s kapacitou 30 míst. V teplém počasí si můžete jídlo vychutnat na terase s výhledem. Na terase máme celkem 50 míst a pod terasou hned dalších 30. Nechybí ani předzahrádka pro 30 osob. Celkem je tedy možné v restauraci pojmout až 210 osob, což plně vystačí i na větší a honosnou svatební hostinu!

Rauty na firemní večírky

Sháníte drobné občerstvení nebo chcete rovnou s kolegy uspořádat firemní oběd? Dejte nám o vaší představě vědět předem a společně vymyslíme chutné menu pro váš firemní večírek.

Rauty na svatbu

Plánujete v našem areálu uspořádat svatební hostinu? Stačí, když nám řeknete vaši představu o svatebním menu a společně doladíme veškeré detaily. Uvaříme vám zkrátka to, na co budete mít chuť.

Přijímáme platební karty a stravenky

Zaplatit u nás kromě hotovosti můžete pohodlně platební kartou VISA nebo MasterCard. Přijímáme také stravenky Sodexo a Ticket Restaurant.

Platební metody

Pohodlně u nás zaparkujete

U nás se vám nikdy nestane, že byste měli problém zaparkovat. Přímo u restaurace máme vyhrazené parkoviště pro 8 vozů a o pár metrů dále je parkoviště až pro 80 aut.

Pravidelné víkendové akce

Každý poslední víkend v měsíci pro vás připravujeme speciální akce. Vždy se můžete těšit na zajímavou a tématickou nabídku kvalitní domácí české kuchyně.

CO o nás řekli naši hosté

Vlaďka Dvořáková

Dobrý den, moc děkujeme za úžasnou degustaci. Včera jsme si s manželem dávali ZIMNÍ DEGUSTAČNÍ MENU a bylo vynikající. I slečna, co nás obsluhovala byla velmi milá, příjemná a ochotná. Určitě to nebyla naše poslední návštěva. Všem moc doporučuji. ???

Marco Sunnyman

Nejlepší zvěřina v Brně! Top !!!

Jiří Vodička

Nádhera. Klid a pohoda.